Logger (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Logging
ca: Registre

en: File
ca: Fitxer

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Output
ca: Sortida

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
ca: Depenent de la configuració del sistema, el Syslog i d'altres eines de registre utilitzen aquest codi per a identificar o filtrar els missatge dintre del registre sencer del sistema.

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
ca: Una cadena de text que s'anteposarà a cada missatge registrat al Syslog. Si esteu registrant múltiples llocs al mateix fitxer de registres del Syslog, una identitat única per lloc fa que sigui fàcil de mantenir les entrades del registre a part.
