Logger (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: File
hi: फ़ाइल

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Syslog
hi: सिस्लॉग
