Logger (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: File
hr: Datoteka

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Syslog
hr: Zapisnik sustava

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
hr: Ovisno o postavkama sustava, Syslog i druge alatke zapisnika mogu koristiti ovaj kôd kako bi prepoznali ili pročistili poruke unutar cijelog zapisnika sustava.

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
hr: Struna koja će biti dodana svakoj poruci zapisnika. Ukoliko više lokacija zapisuje u jedan zaspisnik, jedinstveni identitet po lokaciji će omogućiti razlikovanje unosa.
