Logger (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Syslog
km: កំណត់​ហេតុ​ប្រព័ន្ធ

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
km: ផ្អែក​ទៅ​លើ​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្រព័ន្ធ កំណត់​ហេតុ​ប្រព័ន្ធ និង​ឧបករណ៍​ចុះ​កំណត់​ហេតុ​ប្រព័ន្ធ​ផ្សេង​ទៀត​ប្រើ​កូដ​នេះ​ដើម្បីសម្គាល់​ ឬ​ត្រង​សារ​មក​ពី​ខខាង​ក្នុង​កំណត់​ហេតុ​ប្រព័ន្ធ​ទាំង​មូល ។

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
km: ខ្សែ​អក្សរ​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ខាង​ដើម​ទៅកាន់​គ្រប់​សារ​ទាំងអស់​ដែល​បាន​ចុះ​កំណត់ហេតុ​ទៅ Syslog ។ ប្រសិនបើ​អ្នក​មាន​តំបន់​បណ្ដាញ​ច្រើន ដែល​ចុះ​កំណត់ហេតុ​ទៅកាន់​ឯកសារ​កំណត់ហេតុ Syslog តែមួយ អត្តសញ្ញាណ​ប្លែក​ពី​គេ​សម្រាប់​តំបន់​បណ្ដាញ​នីមួយៗ នឹង​ធ្វើ​ឲ្យ​វា​ងាយស្រួល​ក្នុង​ការ​បែងចែក​ធាតុ​កំណត់ហេតុ ។
