Logger (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Logging
et: Logimine

en: File
et: Manus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Syslog
et: Süsteemilogi

en: Facility
et: Vahend
