Logger (1.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Syslog
kn: ಸಿಸ್ಲೋಗ್ Syslog

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್
