Logger (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: File
fa: فایل

en: Field name
fa: نام میدان

en: Syslog
fa: واقعه نگار سیستم
