Logger (1.0.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Field
ast: Campu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Syslog
ast: Rexistru del sistema
