Logger (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Logging
fi: Lokit

en: File
fi: Tiedosto

en: Field
fi: Kenttä

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Output
fi: Tuloste

en: Facility
fi: Fasiliteetti

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
fi: Järjestelmäsi asetuksista riippuen Syslog ja muut loggaustyökalut käyttävät tätä koodia viestien tunnistamiseen ja suodattamiseen järjestelmälogista.

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
fi: Merkkijono joka liitetään jokaiseen syslog merkinnän eteen. Jos sinulla on useampia sivustoja, yksilöllinen tunnistin helpottaa tunnistamaan viestit sivustokohtaisesti.
