Logger (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Enabled
is: Virkt

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: File
is: Skrá

en: Field
is: Svæði
