Logger (1.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Field
ka: ველი

en: Field name
ka: ველის სახელი
