Logger (1.0.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: Field
ku: خانە

en: Field name
ku: ناوی خانە
