Logger (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Logging
lt: Užrašoma

en: File
lt: Failas

en: Field
lt: Laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
lt: Prie kiekvienos užregistruotos į Syslog žinutės pradžios bus pridedama eilutė. Jei kelių svetainių įvykiai rašomi į vieną Syslog failą, tada naudinga turėti kiekvienai svetainei unikalų identifikatorių, kuris parodytų, kuris įvykių žurnalo įrašas, kuriai svetainei priklauso.
