Logger (1.0.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Syslog
ml: സിസ്‌ലോഗ്
