Logger (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Enabled
pl: Włączone

en: Logging
pl: Logowanie

en: File
pl: Plik

en: Field
pl: Pole

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Log level
pl: Poziom logowania

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Service name
pl: Nazwa serwisu

en: Facility
pl: Obiekt

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
pl: W zależności od konfiguracji systemu, Syslog i inne narzędzia zapisywania dziennika używają tego kodu do identyfikacji lub filtrowania wiadomości z dziennika całego systemu.

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
pl: Wyrażenie, które będzie dołączone jako przyrostek do każdej wiadomości zapisywanej w dzienniku Syslog. Jeżeli wiele serwisów zapisuje do tego samego pliku Syslog unikalny identyfikator dla każdej strony ułatwia odróżnienie wpisów od siebie.

en: Target configuration
pl: Konfiguracja celu
