Logger (1.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Field
sl: Polje

en: Field name
sl: Ime polja

en: Syslog
sl: Sistemski dnevnik
