Logger (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: File
ta: கோப்பு

en: Field
ta: புலம்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Syslog
ta: கட்டமைவுவிபரம்

en: Output
ta: வெளியீடு
