Logger (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File
te: ఫైల్

en: Field
te: ఖాళీ

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు
