Logger (1.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Syslog
th: บันทึกของระบบ
