Logger (1.0.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Enabled
tr: Etkin

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: File
tr: Dosya

en: Field
tr: Alan

en: Field name
tr: Alan adı

en: Syslog
tr: Sistem Kaydı

en: Output
tr: Çıktı

en: Facility
tr: Tesis

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
tr: Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, Syslog ve diğer günlük kaydetme araçları tüm sistem günlüğündeki iletileri filtrelemek ya da belirlemek için bu kodu kullanacaktır.

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
tr: Syslog'a kaydedilen her bir iletinin sonuna eklenen bir dize. Eğer aynı Syslog kayıt dosyasına kayıt yapan birden çok siteniz varsa, her bir site için benzersiz bir kimlik, kayıt girişlerini birbirinden kolaylıkla ayırmayı sağlar.
