Logger (1.0.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Enabled
ur: فعال

en: Logging
ur: اندراج

en: File
ur: فائل

en: Field
ur: فیلڈ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
