Logger (1.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Field
bg: Поле

en: Syslog
bg: Системен лог
