Logger (1.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Field
eo: Kampo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Syslog
eo: Sistemprotokolo
