Logger (1.0.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Logging
eu: Sarbidea

en: File
eu: Fitxategi

en: Field
eu: Eremua

en: Field name
eu: Eremu izena
