Logger (1.0.0-alpha6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Enabled
he: מופעל

en: Logging
he: רישום ביומן

en: File
he: קובץ

en: Field
he: שדה

en: Field name
he: שם שדה
