Logger (1.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը
