Logger (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: File
lv: Fails

en: Field
lv: Lauks

en: Field name
lv: Lauka vārds
