Logger (1.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Field
mn: Талбар

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Syslog
mn: Системийн тэмдэглэл
