Logger (1.0.0-alpha6) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: File
ms: Fail

en: Field
ms: Medan

en: Field name
ms: Nama medan

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
ms: Bergantung pada sistem konfigurasi, Syslog dan peralatan logging yang lain menggunakan kod ini untuk mengenal pasti atau menapis mesej-mesej dari dalam seluruh log sistem.

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
ms: Rentetan yang akan diambah pada permulaan mesej yang dilog dalam Syslog. Jika anda mempunyai pelbagai laman web yang menjanakan pengelogan ke fail Syslog yang sama, satu identiti unik per laman web akan memudahkan entri-entri log dikenal pasti secara berasingan.
