Logger (1.0.0-alpha6) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
no: Prefiks

en: Enabled
no: Aktivert

en: Logging
no: Loggføring

en: File
no: Fil

en: Field
no: Felt

en: Field name
no: Feltnavn

en: Facility
no: Fasilitet

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
no: Avhengig av systemets oppsett, bruker Syslog og andre loggeverktøy denne koden for å identifisere eller filtrere meldinger innenfra hele systemloggen.

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
no: En streng som vil bli satt foran hver eneste melding som logges til Syslog. Hvis du har flere nettsteder som logger til samme Syslog-loggfil, vil en unik identitet for hvert nettsted gjøre det lett å skille loggoppføringene fra hverandre.
