Logger (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Field
sk: Pole

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
sk: V závislosti na systémovej konfigurácii, Syslog a iné nástroje pre záznam používajú tento kód na identifikovanie, alebo filtrovanie správ v celom systémovom zázname.

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
sk: Reťazec, ktorý bude predradený pred každú správu zaznamenanú do Syslog. Pokiaľ máte viac stránok, ktoré zaznamenávajú udalosti do rovnakého Syslog súboru, unikátny identifikátor pre každú stránku uľahčuje oddelenie záznamov.
