Logger (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Logging
az: Giriş

en: File
az: Fayl

en: Field name
az: Sahə adı

en: Facility
az: Təsis

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
az: Sistem konfiqurasiyasından asılı olaraq, Syslog və digər qeyd alətləri bütün sistem jurnalından mesajları müəyyən etmək və ya filtrləmək üçün bu koddan istifadə edir.

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
az: Syslog-a daxil edilmiş hər mesajın əvvəlinə yazılacaq sətir. Eyni Syslog log faylına daxil olan bir neçə saytınız varsa, hər bir sayt üçün unikal şəxsiyyət jurnal qeydlərini bir-birindən ayırmağı asanlaşdırır.
