Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Message
bg: Съобщение

en: Field
bg: Поле

en: Time
bg: Време

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Severity
bg: Строгост

en: String
bg: Стринг

en: any
bg: всички
