Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Logging
da: Logning

en: Message
da: Meddelelse

en: Field
da: Felt

en: Time
da: Tid

en: Date format
da: Datoformat

en: Severity
da: Grad

en: Fields
da: Felter

en: String
da: Tekst

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: any
da: alle

en: Display fields
da: Vis felter

en: Output format
da: Output-format

en: Timezone
da: Tidszone

en: 1 week
da: 1 uge

en: Channels
da: Kanaler

en: Display format
da: Visningsformat

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: @count rows
da: @count rækker

en: Numeric
da: Numerisk

en: Is between
da: Er mellem

en: between
da: mellem

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
da: Angiver hvor alvorlig hændelsen er; går fra 0 (Emergency) til 7 (Debug).

en: Timezone to be used for date output.
da: Tidszonen som bruges til dato-output.

en: - Default site/user timezone -
da: - Standard site/bruger-tidszone -
