Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Logging
et: Logimine

en: Message
et: Teade

en: Field
et: Väli

en: Time
et: Aeg

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Database
et: Andmebaas

en: Severity
et: Tõsidus

en: Fields
et: Väljad

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: String
et: Sõne

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: any
et: suvaline

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: 1 month
et: 1 kuu

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: @count rows
et: @count rida

en: Numeric
et: Numbriline

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Timezone to be used for date output.
et: Kuupäevale rakendatav ajatsoon.

en: - Default site/user timezone -
et: - Vaikimisi saidi/kasutaja ajatsoon -
