Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Logging
fi: Lokit

en: Message
fi: Viesti

en: Field
fi: Kenttä

en: Time
fi: Aika

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Database
fi: Tietokanta

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Fields
fi: Kentät

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: String
fi: Merkkijono

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: any
fi: mikä tahansa

en: Display fields
fi: Näytä kentät

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa

en: Numeric
fi: Numeerinen

en: Is between
fi: On välillä

en: between
fi: välillä

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
fi: Tapahtuman vakavuusaste; skaala 0 (vaaratilanne) - 7 (debuggaa).

en: Timezone to be used for date output.
fi: Päivämäärän näytössä käytettävä aikavyöhyke.

en: - Default site/user timezone -
fi: - Käyttäjän/sivuston oletusaikavyöhyke -
