Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Logging
gl: Rexistro

en: Message
gl: Mensaxe

en: Field
gl: Campo

en: Time
gl: Hora

en: Date format
gl: Formato de data

en: Database
gl: Base de datos

en: Severity
gl: Gravidade

en: Fields
gl: Campos

en: String
gl: Cadea

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: any
gl: calquera

en: Display fields
gl: Amosar campos

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: Numeric
gl: Numérico

en: Is between
gl: Está entre

en: between
gl: entre
