Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Message
kk: Хабарлама

en: Field
kk: Өріс

en: Time
kk: Уақыт

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Fields
kk: Өрістер

en: 1 year
kk: @count жыл

en: String
kk: Жазба жолы

en: 1 week
kk: @count апта
