Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Message
ku: پەیام

en: Field
ku: خانە

en: Time
ku: کات

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Severity
ku: دژواری

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: any
ku: هەر کام
