Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Message
lv: Ziņojums

en: Field
lv: Lauks

en: Time
lv: Laiks

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Database
lv: Datubāze

en: Severity
lv: Smagums

en: Fields
lv: Lauki

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: String
lv: Virkne

en: Channel
lv: Kanāls

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: any
lv: jebkurš

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: @count rows
lv: @count rindas

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp
