Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Message
mr: संदेश

en: Time
mr: वेळ

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: String
mr: संज्ञा

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी
