Logger DB (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Message
sk: Správa

en: Field
sk: Pole

en: Time
sk: Čas

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Database
sk: Databáza

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Fields
sk: Polia

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: String
sk: Reťazec

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: any
sk: ľubovoľne

en: Display fields
sk: Zobraziť polia

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: Numeric
sk: Číselný

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi
