Logger DB (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Logging
az: Giriş

en: Message
az: Mesaj

en: Field
az: Sahə

en: Time
az: Vaxt

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Severity
az: Ciddilik

en: Fields
az: Sahələr

en: String
az: Mətn

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Is between
az: Arasındadır

en: between
az: arasında

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
az: Hadisənin şiddət dərəcəsi; 0 (Fövqəladə vəziyyət) ilə 7 (Debug) arasında dəyişir.

en: Timezone to be used for date output.
az: Tarix çıxışı üçün istifadə olunacaq saat qurşağı.

en: - Default site/user timezone -
az: - Defolt sayt/istifadəçi saat qurşağı -
