Logger DB (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Logging
be: Уваходжу

en: Message
be: Паведамленне

en: Field
be: Поле

en: Time
be: Час

en: Date format
be: Фармат даты

en: Database
be: База дадзеных

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Fields
be: Палі

en: 1 year
be: 1 год

en: String
be: Радок

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: any
be: любы

en: Display fields
be: Праглядзець палі

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: 2 weeks
be: 2 тыдні
