Logger DB (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Time
gu: સમય

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: 3 months
gu: ૩ મહિના

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: any
gu: કોઈપણ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
