Logger DB (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Message
am: መልእክት

en: Time
am: ሰዓት

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
