Logger DB (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Message
ast: Mensax

en: Field
ast: Campu

en: Time
ast: Hora

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Severity
ast: Severidá

en: String
ast: Cadena

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: any
ast: cualesquier
