Logger DB (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Field
eo: Kampo

en: Time
eo: Tempo

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Severity
eo: Graveco

en: Fields
eo: Kampoj

en: String
eo: Signovico

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: any
eo: iu ajn

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
