Logger DB (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Message
km: សារ

en: Field
km: វាល

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: any
km: ណា​មួយ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា
