Logger DB (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Message
mn: Зурвас

en: Field
mn: Талбар

en: Time
mn: Цаг

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: String
mn: Тэмдэгт
